Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sukces pińczowskich siatkarzy

Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie w piłce siatkowej po raz kolejny stanęła na podium organizowanego corocznie Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego.

W turnieju organizowanym nieprzerwanie od 2013 r. policyjni siatkarze z Pińczowa zawsze należą do grona faworytów. W pierwszych zawodach zdobyli laur zwycięstwa, a przez ostatnie dwa lata zajmowali drugie miejsca. Turniej w 2018 r. również zaliczą do bardzo udanych. W dwudniowych zmaganiach, które zakończyły się wczorajszego popołudnia, ośmioosiowa drużyna z Pińczowa uplasowała się na 3 miejscu zdobywając brązowy medal oraz ciekawe nagrody indywidualne.

Pierwsze miejsce podobnie jak przed rokiem zdobyła ekipa z KPP w Końskich, a drugie KWP Kielce.